Maanantai

06.00 - 06.40 Bunda / virtual Mari
06.40 - 07.00 Abs / virtual Soile
09.00 - 09.30 DanceMix / virtual Hanna
09.30 - 10.15 Jooga / virtual Harri
17.00 - 17.55 RVP – reisi/vatsa/pakara / Pirita
18.00 - 18.55 Step - easy / Marja
18.00 - 18.45 Spinning - easy / virtual Harri
18.45 - 19.00 Spinning - HIIT / virtual Harri
19.00 - 19.55 Spinning - easy / Marja
19.00 - 19.55 Pump / Tiina

Tiistai
06.00 - 06.45 Spinning - easy / virtual Harri
06.45 - 07.00 Spinning - HIIT / virtual Harri
07.30 - 08.10 Pump / virtual Tiina
09.00 - 09.55 FoamRoller kehonhuolto / Soile
17.00 - 17.55 XCross / Pirita
18.00 - 18.55 Tanssia taviksille / Hanna
19.00 - 19.45 Spinning - Easy * / Harri
19.00 - 19.45 Perfect body / Soile
19.45 - 20.15 Abs -vatsa / Soile

Keskiviikko

06.00 - 06.55 Total body / Tiina
07.00 - 07.45 Jooga / virtual Harri
08.00 - 08.40 HC Pump / virtual Tiina
09.00 - 09.30 DanceMix / virtual Hanna
18.00 - 18.45 Core body workout / Soile
18.45 - 19.00 Abs -vatsa / Soile
19.05 - 20.00 Pump / Soile
19.00 - 19.45 Spinning - easy / virtual Harri
19.45 - 20.00 Spinning - HIIT / virtual Harri

Torstai

06.00 - 06.45 Spinning - easy / virtual Harri
06.45 - 07.00 Spinning - HIIT / virtual Harri
17.30 - 17.55 HIIT / Hanna
18.15 - 19.00 Spinning Rock * / Harri
18.00 - 18.55 Pump / Hanna
19.00 - 19.25 Abs -vatsa / Harri
19.30 - 20.25 Body relax venyttely / Soile

Perjantai
06.00 - 06.55 Pump / Harri
07.00 - 07.40 Bunda / virtual Mari
07.40 - 08.00 Abs -vatsa / virtual Soile
08.30 - 09.25 Body relax venyttely / Leena
18.00 - 18.55 Fatburning / Marja
19.00 - 19.55 Kehonhuolto / Marja

Lauantai
Teematunnit erillisen aikataulun mukaan
06.00 - 06.40 Bunda / virtual Mari
06.40 - 07.00 Abs / virtual Soile
10.30 - 11.45 Spinning - easy / virtual Harri
11.45 - 12.00 Spinning - HIIT / virtual Harri
12.00 - 12.40 Pump / virtual Tiina
12.40 - 13.00 Abs / virtual Soile

Sunnuntai
06.00 - 06.40 Bunda / virtual Mari
06.40 - 07.00 Abs / virtual Soile
17.00 - 17.55 Zumba / Hanna
18.00 - 18.55 Total body / Hanna
18.00 - 18.55 Spinning - shape * / Soile
19.00 - 19.55 Joogaa jäykille / Harri